grafika
Konferencje i Kongresy

Konferencje i Kongresy

Jesteśmy wyspecjalizowaną firmą działającą na rynku organizacji konferencji i kongresów ze szczególnym uwzględnieniem naszego wspaniałego miasta jakim jest Toruń. Oferujemy profesjonalną organizację i obsługę kongresów, zjazdów, konferencji, sympozjów i imprez integracyjnych w kraju i za granicą. Posiadamy bogatą ofertę najlepszych ośrodków szkoleniowych.

Dzięki doskonałej znajomości bazy konferencyjnej jesteśmy w stanie w bardzo krótkim okresie przygotować ofertę szkolenia odbywającego się w kilkunastu miejscach jednocześnie. 

Zapewniamy również rezerwację pokoi hotelowych podczas Państwa podróży służbowych oraz wszelkie niezbędne usługi towarzyszące wyjazdom biznesowym, takie jak wynajem samochodów, bilety lotnicze czy też transfery lotniskowe.

Szeroki zakres działalności jest odpowiedzią na potrzeby naszych klientów ceniących profesjonalizm i rzetelność. Każdego klienta traktujemy indywidualnie wychodząc naprzeciw jego potrzebom i wymaganiom.

Zapraszamy do współpracy! 

Kompleksowa obsługa konferencji i kongresów

Organizacja konferencji nie kończy się na wyszukaniu odpowiedniego miejsca na spotkanie. Wymaga ona również dalszych czasochłonnych czynności logistycznych - zapewnienia odpowiedniego sprzętu konferencyjnego, organizacji transferów, programów turystycznych, imprez towarzyszących itp. Szkolenie czy konferencję warto również połączyć z zabawami integracyjnymi, które pozwalają pracownikom sprawdzić swoje możliwości i integrują poprzez wspólny wysiłek, zdrowe współzawodnictwo sportowe, co daje lepsze wyniki w pracy i pomaga rozwiązywać codzienne problemy. 

Nasza wiedza i doświadczenie pozwala nam na zdjęcie z Państwa barków tej żmudnej pracy i kompleksowe przygotowanie konferencji dokładnie według życzeń i wymagań naszego Klienta. 

Państwu pozostawiamy jedynie merytoryczne aspekty przedsięwzięcia. 

Imprezy towarzyszące

Pomożemy Państwu również w organizacji wszelkiego rodzaju imprez towarzyszących konferencjom - od imprez tematycznych, stanowiących niecodzienną formę uroczystej kolacji, po propozycje pre&post tours w Polsce stworzone z myślą o zagranicznych uczestnikach konferencji oraz aktywnego wypoczynku po długich obradach i posiedzeniach.

Zapraszamy do zapoznania się z próbką naszych możliwości. Jeżeli oczekują Państwo zupełnie innej oferty prosimy o kontakt z nami. 

Wynajem sprzętu

Zapewniamy Państwu dowolny sprzęt konferencyjny oraz służymy konsultacją w doborze odpowiedniego sprzętu tj:

- flipcharty
- ekrany
- rzutniki folii
- rzutniki multimedialne
- rzutniki slajdów
- zestawy TV/video
- sprzęt nagłaśniający
- mikrofony przewodowe i bezprzewodowe
- profesjonalne oświetlenie 

Transfery

Organizujemy transfery w dowolnych miejscach w kraju dla różnej wielkości grup uczestników konferencji i kongresów. Transfery wykonywane są przez licencjonowane firmy transportowe autokarami i busami wysokiej klasy oraz samochodami osobowymi.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Rekomendacje:
SPOTKAJMY SIĘ W TORUNIU!
2dDdk-Uh.png
logo-pit1.jpg
Facebook-logo.jpg