grafika
O nas

 

TORUŃ MEETINGS - Konferencje i Kongresy jest prężnie rozwijającym się biurem konferencyjnym działającym zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym. Doświadczenie zdobyte podczas organizacji turystyki aktywnej oraz turystyki biznesowej, owocuje przygotowaniem profesjonalnych pakietów konferencyjnych i kongresowych z ciekawą ofertą nie tylko biznesową, ale również kulturalno - rozrywkową. 

W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksową organizację i obsługę kongresów, konferencji, sympozjów i imprez integracyjnych, w najwyższej klasy ośrodkach szkoleniowo - konferencyjnych. Specjalizujemy się również w organizacji turystyki przejazdowej oraz obsłudze imprez sportowych w zakresie zakwaterowania i transferów autokarowych. Zapewniamy również rezerwację pokoi hotelowych podczas Państwa podróży służbowych oraz wszelkie niezbędne usługi towarzyszące wyjazdom biznesowym, takie jak wynajem samochodów, bilety lotnicze czy też transfery lotniskowe.

Siedziba firmy mieści się w Toruniu, w pięknym polskim mieście uroczo położonym nad Wisłą. Zapraszamy do naszego miasta, grodu Mikołaja Kopernika, przepysznego piernika oraz niepowtarzalnego gotyku na Starym Mieście. Zamieszczone zdjęcia artysty Marka Grausza ukazujące nasze miasto to tylko przedsmak Waszej przygody w "piernikowie ".            

Nasze hasło to: " SPOTKAJMY SIĘ W TORUNIU "

W swojej pracy na pierwszym miejscu stawiamy jakość i konkurencyjność, profesjonalizm i rzetelność oraz kompleksowość działania, co w efekcie daje nam rzesze zadowolonych klientów. 

           Zapraszamy do współpracy!

 
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Rekomendacje:
SPOTKAJMY SIĘ W TORUNIU!
2dDdk-Uh.png
logo-pit1.jpg
Facebook-logo.jpg